Mu-FoX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu-FoX

Mu-FoX
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kaads var pateikt... ?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Alien

Alien


Number of posts : 18
Registration date : 2009-03-06

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptySun Mar 22, 2009 6:56 pm

Kaads var pateikt kapeec visiem , kad nebija acc delete , GM liek atpakal tgt ari GM , bet man liek tikai tad ja es turu CS serveri ??? --> es GM pirku pa $ , un ari kaadas 3h 4akareejos ar banneru tikai deel sitaa mu, a Janucitiim un citiem easy uzliek atpakal , kaads var pateikt kpc ?? es kko paarkaapu ?? scratch scratch scratch
Back to top Go down
Janucis

Janucis


Number of posts : 5
Registration date : 2009-03-10

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptySun Mar 22, 2009 7:55 pm

Tapec ka es kko vismaz serverii dariju atskiriiba no tevis ! nevajag taisit nepatiksanas tad neviens neatnems pirms acc delite jau cik skatijos tevbija atnemtas GM tiesiibas!!!! Twisted Evil
Back to top Go down
http://mu-foxs.oo.lv
Alien

Alien


Number of posts : 18
Registration date : 2009-03-06

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptySun Mar 22, 2009 8:03 pm

nee, man bija pirms ACC delete , un es nepatiksanas neteisiiju , tu TAISI ! es mieriigi pajautaaju : GM drops atkal on ??, tu atbildi : kaada tew šķirba ? [ vai kko taadu ] un taa tu ar visiem playeriem runaa ,, un ari taisi Find questus , ka pati es uzlikusi /skin 100 ( uz neredzemu ) ...
Back to top Go down
Janucis

Janucis


Number of posts : 5
Registration date : 2009-03-10

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptySun Mar 22, 2009 8:06 pm

es ar visiem taa nerunaju pirmkart ! nevajag te uzvilktiessaprati !? es tais uFind Questus taa kaa man ptiik , ja tev nepatik nepiedalies! Un ar tevi taa jarunaa jo tev ir kada atskiriiba vai man ir Drop vai nav ?? k otev tas dos ? protams ka neko !! Very Happy jo taa apt neko nedosu tev ne kadam citam ! ja tu esi parasts speletajs tapec arii tev ta teicu akda tev starpiiba vai man ir /drops !?? Nevajag daliit visiem items tad nenonems GM saviem braliem utt!
Back to top Go down
http://mu-foxs.oo.lv
Alien

Alien


Number of posts : 18
Registration date : 2009-03-06

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptySun Mar 22, 2009 8:25 pm

1.ja tu esi parasts speletajs tapec arii tev ta teicu akda tev starpiiba vai man ir /drops !?? Nevajag daliit visiem items tad nenonems GM saviem braliem utt! -- ja es esmu parasts citi ari ir parasti un tu taa pat runaa ....

2.es nedaliiju itemus , es devu itemus tikai tad ja vineeja questaa , un kaa visp. es vareeju kko iedot braalim ja mums tik uz 1 PC irmu Very Happy Very Happy

3. man dazi jau saka ka tew vajadzeetu GM off , par to , ka tu agresiivi runaa ar visiem...

4. piem . ja tew kaads pajautaas cik te ir ppl ? -- tu atbildeesi kaada tew starpiiba ?? lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Janucis

Janucis


Number of posts : 5
Registration date : 2009-03-10

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptySun Mar 22, 2009 8:40 pm

1. es ar nevienu agresiivi nerunaaju saprati ?
2. taa tikai tu saki ka es taa runaju Very Happy
3. tu man liekas esi siiks 12 gadiigs siikais kas te izdoma visadus jaunumus par mani ! un nevajag apmelot citus pa prieksu apskaties uz sevi!
4. nu tad pasaki vienu kas tev ir kko teicis par mani? (nick) ?
5. Es pret visiem parasti izturos labi ! teicu tev ka ten nav jazin vai man ir drops vai ne ! tapec arii tev teicu kada starpiiba!
6. kads tolks no tevis ka Gm ja tu ienaci diena 1 reizi un uztaisiji vienu Quest un pec tam neradijies ON!?!?
7. es ta vismaz visu laiku esmu ON un atbildu uz jautajumiem un palidzu speletajiem !!
Back to top Go down
http://mu-foxs.oo.lv
Alien

Alien


Number of posts : 18
Registration date : 2009-03-06

Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? EmptyMon Mar 23, 2009 8:07 am

1. es AR GM charu esmu dienaa apmeeram 2h ON ... lol! lol!
2. Mu es vispaar dienaa esmu 3-4h on ... vnk ar citu charu speeleeju.. tas ,ka tu neredzi vai es esmu on taa ir cita lieta Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
3. tu vispaar no riitiem ( ap. 8 ) neesi on , pa to es tew ari varu piesieties ?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
4. Pastaav taada lieta kaa TRENINJI lol lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Kaads var pateikt... ? Empty
PostSubject: Re: Kaads var pateikt... ?   Kaads var pateikt... ? Empty

Back to top Go down
 
Kaads var pateikt... ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu-FoX :: Sudzibas // Complains-
Jump to: