Mu-FoX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu-FoX

Mu-FoX
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 GM Request by RapRock

Go down 
2 posters
AuthorMessage
RapRock




Number of posts : 4
Registration date : 2009-03-31

GM Request by RapRock Empty
PostSubject: GM Request by RapRock   GM Request by RapRock EmptyTue Mar 31, 2009 10:17 pm

Sveiki,mani sauc Kristaps(In game RapRock)esmu 15 gadus vecs,MU Online sāku spēlēt,jo viens draugs parādija kas un kā,izdomāju pamēģināt,iepatikās,vēlāk biju uz diezgan ilgu laiku pārtraucis spēlēt Mu online apmēram 2-3 gadus,tātad tagad esmu atgriezies un pieredze no iepriekšējās adminēšanas Mu.Invisible un Mu.DarKSiDe ir saglabājusies t.i. zinu joprojām visas komandas.Onlainā parasti esmu 2-3 stundas,tā kā varu mierīgi bez problēmām sekot līdzi kārtībai,un protams arī sarīkot kādu kvestu - ir liela pieredze kvestu veidošanā,hmm,ko vēl,šajā serverī vēlos būt GM,jo šis ir patiešām labs serveris,un arī visi citi Gmi/Admini ir ļot forši, un tādēl vēlos papildināt šo jauko kolektīvu,tas tā kā īsumā būtu viss. Lūk arī ''Anketa'':
1. Vārds - Kristaps
2. Vecums - 15
3.Mu spēlēšanas pieredze - 3-4 gadi,ar pārtraukumiem
4. Vai esi bijis admins kādos citos mu serveros - ~gadus 2,vai pat 3 atpakaļ adminēju Mu ShaDow,kā arī Mu.Invisible.
5.Vai māki lietot Gm komandas - pārliecinoši teikšu ka māku.
6.Valodu prasmes. - Krievu uz visiem 100%,tas pats ar angļu un protams latviešu,arī nedaudz vācu.
7.Kāpēc mums tev būtu jādod Gm - Uzskatu,ka bieži spētu veidot kvestus u.c pasākumus,sekotu līdzi servera kārtībai,ja arī uzrastos nekārtības,tās ātri vien novērstu,spētu citiem palīdzēt ar viņu problēmām(Jautājumiem nejau itemu došanu utt..)
8.Izvēles info - brīvajā laikā nodarbojos ar dažādiem sporta veidiem(futbols,basketbols,sk8),kā arī ar citu spēļu spēlēšanu kā World of Warcraft u.c
9. Main čara niks - RapRock
10. daļēji varētu piepalīdzēt ar gramatiku webā
11. Ja ir vajadzība sazināties @ Skype - b1g-zero

Ar cieņu RapRock


Last edited by RapRock on Thu Apr 02, 2009 12:05 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 86
Registration date : 2008-12-28

GM Request by RapRock Empty
PostSubject: Re: GM Request by RapRock   GM Request by RapRock EmptyWed Apr 01, 2009 5:28 pm

Atkartosu velreiz
ka jau vairakas reizes esmu teicis GM pieteikumus rakstat pec saviem ieskatiem neskataties ka citi tos raksta musu mu nav tada parauga vienkarsi censaties pieteikumu rakstit pec iespejas intresantaku garaku bet protams ta lai tam ir saistiba ar mu
Back to top Go down
http://mu-gangsta.sytes.net/
RapRock




Number of posts : 4
Registration date : 2009-03-31

GM Request by RapRock Empty
PostSubject: Re: GM Request by RapRock   GM Request by RapRock EmptyWed Apr 01, 2009 10:31 pm

Pag pag,man tas pieteikums tagad ir jāpilnveido,vai arī jāgaida no vēl kautkāda admina apstiprinājums/noraidījums?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 86
Registration date : 2008-12-28

GM Request by RapRock Empty
PostSubject: Re: GM Request by RapRock   GM Request by RapRock EmptyWed Apr 01, 2009 11:20 pm

pilnveido
Back to top Go down
http://mu-gangsta.sytes.net/
RapRock




Number of posts : 4
Registration date : 2009-03-31

GM Request by RapRock Empty
PostSubject: Re: GM Request by RapRock   GM Request by RapRock EmptyThu Apr 02, 2009 4:01 pm

Darīts.
Back to top Go down
Sponsored content





GM Request by RapRock Empty
PostSubject: Re: GM Request by RapRock   GM Request by RapRock Empty

Back to top Go down
 
GM Request by RapRock
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» GM status request no Exnex
» GM status Request: vajag uztasit piemeru ka taisit
» :king: [color=red]Admin: I have Request[/color]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu-FoX :: GM pieteiksanas / GM announcement-
Jump to: